Kolo 1 na 04.11.2013 u 16.30 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 1 | Vojvodina Novi Sad | 3½ - 2½ | Srem Sremska Mitrovica | 12 |
2 | 2 | Mladost Nova Pazova | 1½ - 4½ | Backa Pacir | 11 |
3 | 3 | Naftagas Elemir | 2 - 4 | Stara Pazova | 10 |
4 | 4 | Svetozar Gligoric Pancevo | 4 - 2 | Somborski sahovski klub | 9 |
5 | 5 | Banovci Dunav | 1½ - 4½ | Omladinac Novi Banovci | 8 |
6 | 6 | Bata Cosic Opovo | 4½ - 1½ | Radnicki Zrenjanin | 7 |
Kolo 2 na 05.11.2013 u 10.00 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 12 | Srem Sremska Mitrovica | 5 - 1 | Radnicki Zrenjanin | 7 |
2 | 8 | Omladinac Novi Banovci | 2 - 4 | Bata Cosic Opovo | 6 |
3 | 9 | Somborski sahovski klub | 3½ - 2½ | Banovci Dunav | 5 |
4 | 10 | Stara Pazova | 3 - 3 | Svetozar Gligoric Pancevo | 4 |
5 | 11 | Backa Pacir | 3½ - 2½ | Naftagas Elemir | 3 |
6 | 1 | Vojvodina Novi Sad | 3½ - 2½ | Mladost Nova Pazova | 2 |
Kolo 3 na 05.11.2013 u 16.30 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 2 | Mladost Nova Pazova | 5 - 1 | Srem Sremska Mitrovica | 12 |
2 | 3 | Naftagas Elemir | 3½ - 2½ | Vojvodina Novi Sad | 1 |
3 | 4 | Svetozar Gligoric Pancevo | 3½ - 2½ | Backa Pacir | 11 |
4 | 5 | Banovci Dunav | 4 - 2 | Stara Pazova | 10 |
5 | 6 | Bata Cosic Opovo | 1 - 5 | Somborski sahovski klub | 9 |
6 | 7 | Radnicki Zrenjanin | 1½ - 4½ | Omladinac Novi Banovci | 8 |
Kolo 4 na 06.11.2013 u 16.30 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 12 | Srem Sremska Mitrovica | 2½ - 3½ | Omladinac Novi Banovci | 8 |
2 | 9 | Somborski sahovski klub | 4 - 2 | Radnicki Zrenjanin | 7 |
3 | 10 | Stara Pazova | 2½ - 3½ | Bata Cosic Opovo | 6 |
4 | 11 | Backa Pacir | 5½ - ½ | Banovci Dunav | 5 |
5 | 1 | Vojvodina Novi Sad | 1½ - 4½ | Svetozar Gligoric Pancevo | 4 |
6 | 2 | Mladost Nova Pazova | 2½ - 3½ | Naftagas Elemir | 3 |
Kolo 5 na 07.11.2013 u 10.00 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 3 | Naftagas Elemir | 3 - 3 | Srem Sremska Mitrovica | 12 |
2 | 4 | Svetozar Gligoric Pancevo | 2½ - 3½ | Mladost Nova Pazova | 2 |
3 | 5 | Banovci Dunav | 2½ - 3½ | Vojvodina Novi Sad | 1 |
4 | 6 | Bata Cosic Opovo | 1½ - 4½ | Backa Pacir | 11 |
5 | 7 | Radnicki Zrenjanin | 1½ - 4½ | Stara Pazova | 10 |
6 | 8 | Omladinac Novi Banovci | 3 - 3 | Somborski sahovski klub | 9 |
Kolo 6 na 07.11.2013 u 16.30 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 12 | Srem Sremska Mitrovica | 3 - 3 | Somborski sahovski klub | 9 |
2 | 10 | Stara Pazova | 4 - 2 | Omladinac Novi Banovci | 8 |
3 | 11 | Backa Pacir | 5½ - ½ | Radnicki Zrenjanin | 7 |
4 | 1 | Vojvodina Novi Sad | 3 - 3 | Bata Cosic Opovo | 6 |
5 | 2 | Mladost Nova Pazova | 2 - 4 | Banovci Dunav | 5 |
6 | 3 | Naftagas Elemir | 3 - 3 | Svetozar Gligoric Pancevo | 4 |
Kolo 7 na 08.11.2013 u 16.30 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 4 | Svetozar Gligoric Pancevo | 4½ - 1½ | Srem Sremska Mitrovica | 12 |
2 | 5 | Banovci Dunav | 3 - 3 | Naftagas Elemir | 3 |
3 | 6 | Bata Cosic Opovo | 3 - 3 | Mladost Nova Pazova | 2 |
4 | 7 | Radnicki Zrenjanin | 2½ - 3½ | Vojvodina Novi Sad | 1 |
5 | 8 | Omladinac Novi Banovci | 3 - 3 | Backa Pacir | 11 |
6 | 9 | Somborski sahovski klub | 3 - 3 | Stara Pazova | 10 |
Kolo 8 na 09.11.2013 u 10.00 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 12 | Srem Sremska Mitrovica | 3½ - 2½ | Stara Pazova | 10 |
2 | 11 | Backa Pacir | 4 - 2 | Somborski sahovski klub | 9 |
3 | 1 | Vojvodina Novi Sad | 3 - 3 | Omladinac Novi Banovci | 8 |
4 | 2 | Mladost Nova Pazova | 4½ - 1½ | Radnicki Zrenjanin | 7 |
5 | 3 | Naftagas Elemir | 3 - 3 | Bata Cosic Opovo | 6 |
6 | 4 | Svetozar Gligoric Pancevo | 3½ - 2½ | Banovci Dunav | 5 |
Kolo 9 na 09.11.2013 u 16.30 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 5 | Banovci Dunav | 1½ - 4½ | Srem Sremska Mitrovica | 12 |
2 | 6 | Bata Cosic Opovo | 3 - 3 | Svetozar Gligoric Pancevo | 4 |
3 | 7 | Radnicki Zrenjanin | 2½ - 3½ | Naftagas Elemir | 3 |
4 | 8 | Omladinac Novi Banovci | 3 - 3 | Mladost Nova Pazova | 2 |
5 | 9 | Somborski sahovski klub | 3 - 3 | Vojvodina Novi Sad | 1 |
6 | 10 | Stara Pazova | 2½ - 3½ | Backa Pacir | 11 |
Kolo 10 na 10.11.2013 u 16.30 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 12 | Srem Sremska Mitrovica | 2 - 4 | Backa Pacir | 11 |
2 | 1 | Vojvodina Novi Sad | 2 - 4 | Stara Pazova | 10 |
3 | 2 | Mladost Nova Pazova | 1 - 5 | Somborski sahovski klub | 9 |
4 | 3 | Naftagas Elemir | 3 - 3 | Omladinac Novi Banovci | 8 |
5 | 4 | Svetozar Gligoric Pancevo | 5½ - ½ | Radnicki Zrenjanin | 7 |
6 | 5 | Banovci Dunav | 2 - 4 | Bata Cosic Opovo | 6 |
Kolo 11 na 11.11.2013 u 10.00 | |||||
Br. | SBr. | Ekipa | Rez. | Ekipa | SBr. |
1 | 6 | Bata Cosic Opovo | 2½ - 3½ | Srem Sremska Mitrovica | 12 |
2 | 7 | Radnicki Zrenjanin | 1 - 5 | Banovci Dunav | 5 |
3 | 8 | Omladinac Novi Banovci | 3 - 3 | Svetozar Gligoric Pancevo | 4 |
4 | 9 | Somborski sahovski klub | 3 - 3 | Naftagas Elemir | 3 |
5 | 10 | Stara Pazova | 3 - 3 | Mladost Nova Pazova | 2 |
6 | 11 | Backa Pacir | 3 - 3 | Vojvodina Novi Sad | 1 |
Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com